Emin Ecza Deposu
ÜRÜN (KDV DAHİL)NET FİYATBİRİM FİYATETİKET FİYATI
ACNEMIX JEL1+086,80154,32
AFTORAL AGIZ SPREYI7+139,6558,01
AIRFIX 10 MG 28 TB5+632,36127,44
ALBACORT 15 GR KREM10+1025,0272,8
ALERINIT 5 MG 20 TB10+317,4729,07
ALLERSET 10 MG 10 TB1+028,7436,79
ALLERSET 10 MG 20 TB1+046,8466,62
ALVASTIN 10 MG 30 TB (+)10+135,8961,63
AMARYL 4 MG 30 TB1+022,7129,07
ANPEKS MR 35 MG 60 TB3+137,8271,72
APACLOT 2.5 MG 56 TAB1+0262,56453,15
APACLOT 5 MG 56 TAB1+0279,45480,85
APRANAX FORT 10 TB1+038,3949,15
APRANAX FORT 20 TB1+050,4571,75
ARIPA 10 MG 28 TAB7+1155,53318,27
ASEC 100 MG 20 TB10+713,4529,27
ASEKET-TIYO 25 MG / 4 MG 20 TB10+147,99112,61
ASIVIRAL %5 10 GR KREM10+341,8377,33
ASPINATURA BITKISEL OKSURUK SURUBU 120 ML1+054,6069,9
ASPINATURA IZOTONIK BURUN SPREYI 1+067,9386,95
ASPINATURA KIDS BITKISEL OKSURUK SURUBU 120 ML1+093,67119,9
ASPINATURA KIDS KAYISI LIMON BOGAZ SPREYI1+055,9269,9
ASPINATURA KIDS OKSURUK SURUBU 16 SASE 5ML69,0069,0089,9
ASPINATURA NANE LIMON BOGAZ SPREYI1+054,6069,9
ASPINATURA OKSURUK SURUBU 16 SASE 10 ML72,2072,2093,9
ASPIRIN-C PLUS 10 EFF. TB1+086,03110,12
ATERVIX 75 MG 28 TB10+553,05141,48
ATOR 20 MG 30 TB10+247,78101,93
AYRA PLUS 16/12.5 MG 28 TB7+156,89115,58
AYSET VINIL MUAYENE ELDIVENI 100LU LARGE50,0050,0060
AYSET VINIL MUAYENE ELDIVENI 100LU MEDIUM50,0050,0060
AYSET VINIL MUAYENE ELDIVENI 100LU SMALL46,8046,8055
AZILECT 1 MG 30 TAB1+0282,32485,54
BATTICON 100 ML SOL10+718,8240
BATTICON 30 ML SOL10+714,1230
BEKLOMIL 100 MCG NASAL SPREY10+475,60188,16
BEPANTHOL DERMA ARINDIRICI 200 ML JEL93,5093,50149,9
BEPANTHOL DERMA NEMLENDIRICI 200 ML116,99116,99199,5
BEPANTHOL DERMA SPF25 GUNLUK BAKIM 50ML KREMI79,2079,2099
BEPANTHOL DERMA YOGUN GECE KREMI 50 ML72,4972,4999
BEPANTHOL DUDAK BAKIM KREMI 7.5 ML1+035,9945
BEPANTHOL LIPSTICK DUDAK KREMI4+147,6874,5
BEPANTHOL SENSIDAILY 400 ML KREM263,60263,60329,5
BEPANTHOL SENSIDAILY KREM 200 ML175,60175,60219,5
BEPANTHOL SENSIDERM 50 GR KREM7+1129,43184,9
BETANORM MR 30 MG 30 TB15+134,5150,73
BETANORM MR 30 MG 60 TB15+140,6655,52
BETANORM MR 60 MG 30 TB15+140,6655,52
BETANORM MR 60 MG 60 TB15+155,0483,5
BETASEPTIK COZELTI 100 ML19,2019,2060
BETASEPTIK COZELTI 30 ML12,8012,8040
BIODER TUY DOKUCU 100 ML KREM ERKEK23,3523,3549,9
BIOXCIN ACNIUM SEBUM DENGELEYICI YUZ YIKAMA JELI 500 ML55,7055,7089,9
BIOXCIN BIOTIN 5000 MG 60 TABLET+SAMPUAN 300 ML87,6087,60109,9
BIOXCIN BIOTIN SAMPUAN 300 ML40,2540,2564,9
BIOXCIN COLLAGEN-BIOTIN HACIM SAMPUAN 300 ML59,2559,2584,9
BIOXCIN FORTE SERUM 3X50 ML209,00209,00274,9
BIOXCIN KERATIN ARGAN ONARICI SIVI SAC BAKIM KREMI 150 ML58,2058,2079,9
BIOXCIN KERATIN ARGAN SAC BAKIM YAGI 150 ML129,00129,00174,9
BIOXCIN QUANTUM KURU NORMAL SMP. 300ML29,0029,0059,9
BIOXCIN QUANTUM SERUM 15X6 ML174,14174,14249,9
BIOXCIN SAMP FORTE TUM SACLARA52,7052,7084,9
BIOXCIN SAMPUAN GENESIS K/N 300 ML48,3148,3159,9
BIOXCIN SAMPUAN GENESIS YAGLI 300 ML42,5042,5059,9
BIOXCIN SIYAH SARIMSAKLI SAMPUAN 300 ML37,2037,2059,9
BITEX BIT SET(SAMPUAN VE SPREY)65,0165,01100
BRIMOGUT 5 ML DAMLA4+1112,55250,1
BRUFEN 600 MG 20 TB1+034,1843,98
CABRAL 400 MG 24 TB4+137,4766,62
CANTAB PLUS 16 MG/12.5MG 28 TB7+156,89115,58
CANTAB PLUS 32 MG/12.5MG 28 TB10+173,67144,08
CEVIMAX 1000 MG 20 EFF TB10+871,17163,97
CHINKO FORT 30 MG/5ML 100 ML SRP10+635,0699,71
CIPRO 500 MG 14 TB10+333,3655,52
CISTUS ANTI VIRUS PASTIL3+158,8098
CISTUS ANTIVIRUS BAL LIMON PASTIL3+158,8098
CITOLES 10 MG 28 TB1+042,4966,33
CITOLES 20 MG 28 TB1+047,8174,63
COLEDAN-D3 10 ORAL DAMLA1+049,9871,08
COLEDAN-D3 20.000 IU 14 KAPSUL1+050,5171,84
COLNAR 10 MG 28 TB7+135,37101,44
COMBO 100 MG 4 TAB1+1343,59734,83
D3 TOTAL 150.000IU/10ML DAMLA10+330,2953,63
DELODAY 5 MG 20 TB10+326,9949,91
DEPORES X %0.1 30X0.4 ML FLK1+0661,511342,62
DERMIFIN %1 KREM10+161,40120,06
DESIFEROL 2000 IU 60 TB10+146,98124,82
DEXOFEN 25 MG 20 TB10+322,1340,92
DIAFORMIN 1000 MG 100 TB1+058,7183,5
DICLOMEC SR 75 MG 10 TB20+720,4838,88
DIFENAK %1 50 G JEL10+620,7249,92
DIKLORON SR 75 MG 10 TAB10+415,4238,91
DILATREND 12.5 MG 30 TB1+042,6266,53
DILATREND 25 MG 30 TB1+055,1798,08
DILATREND 6.25 MG 30 TB1+025,2735,94
DIPROMED ENJ SUSP AMPUL5+136,1455,52
DOLARIT 400 MG 14 TB10+528,9255,52
DOXAFIN 5 MG 20 TB10+425,0649,91
DRB FLOR 10 SASE1+410,5963,57
DROPIA 30 MG 30 TB10+1111,67251,57
DROPIAMET 15MG/1000 MG 30 TB1+033,5958,32
DROPIAMET 15MG/850 MG 30 TB7+154,47125,5
ELLA 30 MG 1 TB6+1211,46313,97
EPOSTIN % 0,05 30 FLK10+4425,181290,91
ERTES 72 1.5 MG 1 TAB10+8114,65264,15
ETNA COMBO 100 MG /8MG 14 TB1+051,0179,63
ETOL FORT 400 MG 14 TB10+136,0855,52
EXODERIL %1 30 GR KREM1+067,53120,06
EXODERIL 20 ML SPREY1+051,7973,66
FERRUM FORT 100 MG 30 TB1+043,3755,52
FIXEF 50 ML SUSP1+039,0455,52
FLIXOTIDE 2 MG 2 ML NEBULES10+4155,57379,8
FLOBEN 2 MG/2 ML NEBUL10+10108,90379,8
FOLBETAKE 5 MG 50 TAB10+136,8451,87
FORTUNE FLAST KAGIT 5X2.50,000,000
FURADERM 56 GR POMAD4+124,4040,59
GENTHAVER 160 MG 2 ML 1 AMP10+515,6430,02
GLIFIX 15 MG 30 TB15+183,09181,52
GLIFIX 30 MG 30 TB15+1113,32251,57
GLIFIX PLUS 15/1000 MG 30 TB1+063,29112,52
GLIFIX PLUS 15MG/850 MG 30 TB15+156,10139,26
GRIPIN 100 LU (NECIP AKAR)756,00756,001400
GVYNA INTIM YIKAMA HASSAS 200 ML39,7539,7586,65
GYNO FERRO SANOL 30 KAP1+056,0679,74
GYREX 50 MG 30 TB1+047,0883,69
HAMETOL CILT BAKIM KREMI 30 GR3+141,3269
HAMETOL ONARICI BAKIM KREMI 30 GR3+117,4026,9
IBURAMIN ZERO 200 MG/2 MG TB7+134,1555,51
IHTIYOL POMAD 20 GR (HAKAY)10+1016,6042,5
INSULIN K.UCU 4MM(AYSET)10+1039,2494,18
INSULIN K.UCU 5 MM (AYSET)10+1235,6794,18
INSULIN K.UCU 6 MM (AYSET)10+1039,2494,18
INSULIN K.UCU 8 MM (AYSET)10+1039,2494,18
INTRAKET MAVI 22G(AYSET)3,253,255
IROZINC 20 KAPSUL10+147,79106,81
JELGO JEL 50 GR1+043,3755,52
KALIDREN 50 MG 20 TB10+319,3532,19
KARBONAT INGILIZ MEGA 150 GR10+1020,8350
KONAZOL 100 ML SAMP7+137,0354,18
LAKSAFENOL 20 TB1+015,4819,81
LANSOPROL 30 MG 28 KAP10+237,0369,35
LASONIL 30 GR KREM7+161,1989,5
LEODEX PLUS 25 MG/4 MG 20 TB1+053,4983,5
LERCIX 10 MG 30 TAB5+122,9139,1
LERCIX 20 MG 30 TAB5+122,9139,1
LINKOSOL 600 MG 1 AMP8+213,5221,63
LIPITOR 20 MG 30 TB (+)1+054,1396,23
LUXAT 10 MG 28 TB5+337,65127,44
MADESCAR 40 MG POMAD1+058,7183,5
MAFLOR DAMLA + PLUS 8ML109,90109,90234,64
MAGNEZINC 40 TB1+044,0979,49
MAGVITAL 365 MG 30 SASE10+187,08196,16
MAXIWINTER BETA-GLUCAN+C 46,0046,0079,5
MAXIWINTER ELDERBERRY+C46,0046,0079,5
MIXFOLIC 30 TB7+1106,93146,65
MIXFOLIC 90 TB7+194,30198,65
MIXOVUL 7 OVUL10+239,76103,51
MOMECON %0.1 30 ML LOSYON1+022,7129,07
MOMESALIC 45 GR POMAT1+047,7274,5
MOTIVAL 100 MG 15 TB (+)10+426,4747,43
MUSKAZON 300 MG 20 TB7+131,5346,12
NERUDA 600 MG 50 TB10+185,30166,81
NERUDA 800 MG 50 TB10+185,80167,79
NEVOFAM 40 MG 30 TB3+122,1237,76
NEXSTEP 40 MG 28 TB10+152,20111,36
NUTRIGEN PED OMEGA 200 ML SRP10+198,47129
NUTRIGEN PED PROPOLIS 200 ML SURUP10+160,22119
NUTRIGEN PED SUPRA 200 ML SURUP10+160,22119
OCEAN PLUS 1200 MG 30 KAP93,5093,50149,5
OLAXINN 20 MG 28 TB2+1333,23829,77
OPAGIS 30 MG 28 KAP10+626,7566,81
ORALAC 670 MG 300 ML ŞURUP7+169,96142,14
OTEFLAVONOID 100 KAPSUL1+0202,62244,82
OTRIBEBE MONODOZ 5 ML 20 DOZ3+156,4190,25
OZAPRIN RAPID 20 MG 28 TAB3+1356,13790,53
PACTO 0.25 MG 100 TABLET10+194,41184,63
PANKREOFLAT 60 DRJ1+058,7183,5
PANOCER 40 MG 28 TB10+424,3848,54
PASTHILL BAL-LIMON 24 DROPS13,8013,8025
PASTHILL MENTHOL-OKALIPTUS 24 DROPS13,8013,8025
PATRIL 20 MG 28 TB10+535,6683,5
PERMASOL POTASSIUM PERMANGENATE %2.5 SOL 14 FLK114,00114,00139,9
PHYTORELIEF 12 PASTIL5+150,1675,25
PREPAGEL 40 GR JEL1+041,9053,64
PROCTO-GLYVENOL 30 GR KREM1+052,7375
PROCTO-GYLVENOL 400 MG 10 SUPP1+045,4864,68
PROTINUM 40 MG 28 TB10+424,3848,54
PROZINC SALICADE SAMPUAN 300 ML1+070,50109,9
REDOXON KIDS 60 KAP15+1172,43229,9
REDOXON PROFESSIONAL 15 EFF TAB7+187,50139,9
REDOXON TRIPLE ACTION TAEF 15 TB1+0143,93179,9
REDOXON TRIPLE ACTION TAEF 30 TB15+1217,42289,9
REDOXON VITAMIN C 1000 MG 15 EFF TB10+1101,74139,9
REGENESIS MAX OMEGA VITAMIN15+1101,25134,99
SANTAFER FORT 30 TB1+043,3755,52
SEBAMED EL TIRNAK BALSAM 75 ML33,0033,0065,4
SEBIROX %1.5 SAMPUAN1+065,59116,6
SECITA 5 MG 28 TB1+026,2737,37
SEKER ON CALL PLUS 50 ST.AC1+049,4459,33
SELECTRA 100 MG 28 TB1+063,29112,52
SETAPAR PLUS 250 MG /5 ML SUSP20+741,4483,26
SIDEFER 7 MG 30 ML DAMLA120,00120,00160
SMA OPTIPRO PROBIYOTIK 1-400 GR132,55132,55165,69
SMA OPTIPRO PROBIYOTIK 2-400 GR132,55132,55165,69
SOLIRON 5 MG TAB1+0107,34190,82
STREPSILS C VITAMIN PORTAKALLI 24 PASTIL64,0064,0080
STREPSILS MENTHOL 24 PASTIL64,0064,0080
SULIDIN PLUS LIKIT JEL 50 G4+142,7483,39
SUPRAMIX MULTI VIT 30 TAB2+344,14141,26
TANSIYON ALETI ELITE T2 KONUSAN282,00282,00350
TANSIYON ALETI VZN(KOLDAN KONUSAN)318,00318,00400
TANTUM VERDE DUO GARGARA 120 ML10+415,4129,07
TARDEN 20 MG 30 TB10+344,10101,93
TEARON %0.05 30 FLK10+10297,591290,78
THERANATUR PASTIL AHUDUDU 16LI3+131,2249,96
TIODIK 600 MG 30 FILM TAB7+1113,72231,05
TIYOKAS MONO 12,5 MG/1G 60 GR JEL10+135,4955,52
TRAVAZOL 15 GR KREM10+339,7273,45
TRIBEKSOL 30 FILM TB10+142,6466,72
UMCA SURUP 100 ML5+181,38125
VAPOSED BUHARLASAN 38 GR POMAD 14,5014,5025
VECTAVIR %1 / 2GR KREM5+169,69107,04
VEGAFERON FORT 30 TB3+132,5355,52
VENEGIS XR 150 MG 28 KAP1+073,18130,1
VENEGIS XR 37.5 MG 28 KAP1+053,4983,5
VENTOPIUM PLUS 0.5 MG/2.5 ML 20 FLK10+940,42136,54
VIDAPTIN MET 50 MG/1000 MG 60 TB1+0117,07208,12
VITAWIN MAXIWIN C PLUS 30 TAB10+827,5559,5
VOLTAREN 50 GR EMULGEL10+232,5650,01
WEE EMZIK ASKISI FIGURLU (903)22,9022,9045,75
ZINCO 2.5 MG GAZ GIDERICI DAML10+318,3829,87
ZINCO-C 15 MG 30 TB10+10,000
3M DIKIS BANDI 6MMX100MM26,4026,4039,9
ACI CILA 10 ML(CATHERINE ARLEY)5,525,527
AGIZLIK S.SUZEN 92 30LU3,603,6010
AGIZLIK S.SUZEN 92 EKO 144LU24,5024,5041,95
ALVITA SERUM FIZYOLOJIK 25 ML DAMLA10+125,4215
AMONYAK 50 ML(SIHHAT)1+22,8310
ANASON CAYI 50 GR (DERMOLIFE)18,0018,0029
APTAMIL 1 350 GR1+0147,59169,73
ARJIMIX 150 ML SRP140,00140,00175,98
ARJIMIX FOCUS 150 ML SRP136,25136,25178,64
ARKO CLASSIC KREM 150 ML28,8028,8048,33
ASETON 125 ML(SIHHAT)6,706,7010
BABE ROLL-ON DEODORANT 50 ML95,0095,00147,9
BABYS ANNE SUTU SAKLAMA POSETI 20LI31,2031,2045
BABYTALC PUDRA 100 GR8,768,7615
BAMBINO ISLAK MENDIL 72LI11,5011,5015
BAYBIT BIT SAMPUANI 100 ML10+1518,3155
BEBAK ACI BADEM TUP KUCUK 30 ML6,886,8810
BEBELAC 1 800 GR1+0173,66199,71
BEBELAC GOLD 1 350 GR1+0112,84129,77
BEBETEN PUDRA 80 GR12,5012,5016
BEEO UP PROPOLIS 20 ML DAMLA10+260,4787,08
BEEO UP PROPOLIS SUDA COZ. 20 ML DAMLA10+256,9181,94
BEPANTHOL 30 GR PISIK MERHEM10+179,64109,5
BEPANTHOL CILT BAKIM KRM 30GR10+179,64109,5
BEPANTHOL ONARICI BAK. MERHEM 30 GR10+179,64109,5
BEPANTHOL SENSIDERM 20 GR KREM7+180,43114,9
BETALAST YUN KORSE NO:513,5013,5020
BEYBI MUAYNE ELD. PUDRALI LARGE53,5053,5060
BEYBI MUAYNE ELD. PUDRALI MEDIUM50,0050,0060
BGOOD BEZ FLASTER 5MX2.5CM11,5011,5020
BGOOD BEZ FLASTER 5MX5CM18,0018,0030
BGOOD ELASTIK BANDAJ 6CMX3.5M3,503,506
BGOOD ELASTIK BANDAJ 8CMX3.5M4,504,508
BGOOD FIX ESNEK FLASTER 5MX5CM16,8016,8030
BICER HASERE ILACI HAMAMBOCEGI 500 ML22,5022,5030
BICER KARA SINEK HASERE ILACI 500 ML22,5022,5030
BIO-OIL CILT BAKIM YAGI 60 GR46,0046,00129,5
BIO-OIL NATURAL CILT BAK YAG 125 ML27,6027,6042,05
BIO-OIL NATURAL CILT BAK YAG 60 ML62,0062,00153,5
BIODER INTIM YIKAMA 200 ML JELI1+038,6544,9
BIODER TUY DOKUCU KREM 100 ML23,3523,3549,9
BIODERMA SEBIUM FOAMING GEL 200 ML154,90154,90219,5
BIODERMA SEBIUM FOAMING GEL 500 ML1+0257,00349,5
BIODERMA SEBIUM FOAMING GEL ACTIVE 200 ML209,90209,90279,5
BIODERMA SENSIBIO H2O 500 ML192,00192,00259,5
BIOXCIN AQUA TERMAL KEPEK KARSITI SAMPUAN 300 ML55,7055,7089,9
BIOXCIN AQUA TERMAL YOGUN KEPEK DS SAMP. 200 ML74,0074,00119,9
BIOXCIN QUANTUM 3 AL 2 ODE KURU/NORMAL96,0096,00119,8
BIOXCIN QUANTUM 3 AL 2 ODE YAGLI96,0096,00119,8
BIOXCIN SAMP FORTE 3 AL 2 ODE136,93136,93169,8
BIOXCIN SAMP.GENESIS 3 AL 2 ODE K/N KLASIK96,6296,62119,8
BIOXCIN SAMP.GENESIS 3 AL 2 ODE YAGLI KLASIK96,6296,62119,8
BIOXCIN SIYAH SARIMSAKLI SAMP. 3AL2ODE95,4095,40119,8
BIOXCIN SUN KREM KURU NORMAL 50SPF 50 ML108,01108,01174,9
BIOXCIN SUN KREM YAGLI CILTLER 50SPF 50 ML108,01108,01174,9
BITTOX BIT SPREY 100 ML+TTO SAMPUAN HED.57,7557,75100
BLACKBERRY GECIKTIRICI 25 ML SPREY1+218,6760
BLACKBERY BAYAN PERFORMANS 10 ML DAMLA1+220,0060
BT-BEAUTREE GECE BAKIM KREMI 50 ML48,0048,00175,95
BT-BEAUTREE NEMLENDIRICI BAKIM KREMI 100 ML34,0034,0064,99
BURUN BANDI BREATH RIGHT EKSTRA26,3026,3039,9
BURUN BANDI BREATHE RIGHT NORMAL22,3522,3534,9
CAPILA KATRANLI SABUN 90 GR13,7913,7920,66
CAPILA KUKURTLU SABUN 90 GR13,7913,7920,66
CELIA 2 BEBEK DEVAM SUTU 400GR70,0070,0099
CERAVE KURU VE COK KURU CILTLER ICIN NEMLENDIRICI 340 GR1+0229,90254,9
CHRYSAMED HAMAM BOCEGI JELI 5 GR26,2626,2635
CIMBIZ FE11,5111,5115
CIRE ASEPTINE 30 ML TENEKE KUTU9,619,6115
COLGATE COCUK DIS MACUNU 2-5 YAS 50 ML30,0030,0036
COLGATE MACUN 3 ETKILI 100 ML22,3222,3230
COLGATE MACUN 3 ETKILI 50 ML15,6015,6020
COREGA SUPER KREM 40 GR NANELI66,8866,8880,25
COREGA SUPER KREM 40 GR TATSIZ66,8866,8880,25
DALIN ISLAK MENDIL 56LI AVANTAJ PAKET 3LU38,2038,2049,9
DALIN LIKIT PUDRA 100 ML27,6027,6042,05
DALIN SAMPUAN 100 ML13,0013,0020
DALIN SAMPUAN 200 ML20,5020,5025
DALIN SAMPUAN 225 ML19,7519,7528,82
DALIN SAMPUAN 400 GR28,2528,2540,25
DALIN SAMPUAN 900 ML58,5258,5275
DALIN SPREY KOLONYA 150 ML BICI BICI36,0036,0045
DERECE DIJITAL NIMOMED HNK-ECT-118,0018,0025
DERECE TEMASSIZ ATES OLCER(ALPHI)164,49164,49220
DERMADORA AVOKADO EL VE VUCUT KREMI 100 ML25,0025,0030
DERMADORA BUGDAY EL VE VUCUT KREMI 100 ML25,0025,0030
DERMADORA HINDISTAN CEVIZI EL VE VUCUT KREMI 100 ML25,0025,0030
DERMATEKS DESENLI GOZ PEDI COCUK 50LI37,7537,7590
DERMATEKS EGZAMA ELDIVENI L10,3510,3515
DERMATEKS EGZAMA ELDIVENI M10,3510,3515
DERMATEKS STERIL GOZ PEDI YETISKIN 50LI75,0075,0090
DERMATEKS STERIL GOZ PEDI YETISKIN 5LI9,759,7515
DERMOLIFE LANOLIN KREM 20 GR1+515,14113,58
DERMOSKIN BB 50 SPF 50 ML KREM129,89129,89199,9
DERMOSKIN CELERITT SPF 25 (LEKE ) 30 ML2+1133,28239,9
DERMOSKIN KERATOLYTIC 200 ML SAMPUAN36,0336,0345
DERMOSKIN SUN SPF 50 PLUS KREM10+5111,05199,9
DERMOSKIN SUN SPF 97 ULTRA 50 ML KREM2+1111,05269,9
DETAN DEFANS SINEKKOVAN SU BAZLI LOSYON 100 ML16,1016,1025
DIS FIRCASI BANAT COMPACT1+04,207
DIS FIRCASI BANAT DEEP CLEAN BLACK 1+18,708,7015
DIS FIRCASI BANAT ECO POCKET2,202,204
DIS FIRCASI BANAT NICO-TEA9,909,9015
DIS FIRCASI BANAT OPTIMA4,754,7510
DIS FIRCASI BANAT SLIM3,503,507
DIZLIK NO:3(M) DERMATEKS1+021,0030
DIZLIK NO:4(L) DERMATEKS1+021,0030
DIZLIK NO:5(XL) DERMATEKS1+021,0030
DOVE SABUN CANLANDIRICI NARLI 100 GR8,408,4012,5
DOVE SABUN GO FRESH TOUCH BAR 100 GR8,958,9512,5
DOVE SABUN ORIGINAL CREAM BAR 100 GR1+011,8014,9
DRICLOR ROLL-ON 20 ML130,00130,00156,41
ECZA SISE 50 CC5,005,007
ECZA SISESI 100 CC5,995,9910
ECZANE POSET BATTAL BOY 30X60 ATLET 10 KG490,00490,00490
ECZANE POSET BUYUK BOY 27X45 ATLET 10 KG490,00490,00490
ECZANE POSET MINI BOY 15X25 EL GECMELI 1KG53,0153,0153
ECZANE POSET ORTA BOY 24X31 ATLET 1KG51,0051,0051
ECZANE POSET ORTA BOY 25X35 EL GECMELI 1 KG51,0051,0051
EL TEMIZLEME JELI 125 ML(YUMMY)10,5010,5015
ELASTIK BANDAJ 10 CM(DERMATEKS)9,409,4025
ELASTIK BANDAJ 12 CM(DERMATEKS)11,0111,0125
ELASTIK BANDAJ 15 CM(DERMATEKS)12,3612,3630
ELASTIK BANDAJ 6 CM(DERMATEKS)6,506,5015
ELASTIK BANDAJ 8 CM(DERMATEKS)8,058,0520
ENJEKTOR AYSET 10 CC YESIL1,251,255
ENJEKTOR AYSET 2 CC YESIL0,800,802
ENJEKTOR AYSET 5 CC SIYAH0,900,902
ENJEKTOR AYSET 5 CC YESIL0,900,902
ENJEKTOR TIPSET 5 CC YESIL0,900,902
ESEMMAT KABLOSUZ CIHAZ(10 TABLET HEDIYELI)1+029,5940
ESEMMAT MAX SINEK BOCEK SPREY KOKUSUZ 300 ML1+026,0030
FARE YAPISKANI TIBTRAP 125ML15,6015,6025
FARE ZEHIRI FARMIN 2X125GR15,5115,5120,9
FAZIL CIL KREM 40 GR1+122,8752,5
FERIDE BEBEK PUDRASI 75GR5,705,7010
GAZ KOMPRES STERIL 5LI 100 ADET1+026,0040
GAZLI BEZ 30X80(DERMATEKS)2,402,404
GAZOMIX 45 ML DAMLA7+193,56119,99
GEBELIK TESTI ALBI3,253,257
GEBELIK TESTI OVULA3,203,207
GEBELIK TESTI STRIP FREELY2,492,495
GEBELIK TESTI SURELAB2,752,757
GEBELIK TESTI ULTRA ERKEN PRODOCTOR7,257,2515
GLIKOZ 100 GR TOZ(SIHHAT)10,0010,0015
GLIKOZ 50 GR TOZ(SIHHAT)9,509,5015
GLIKOZ 75 GR TOZ(SIHHAT)10,7010,7015
HELIOCARE COLOR GELCREAM LIGHT SPF50 ML213,00213,00399
HINT YAGI 50 ML(SIHHAT)1+23,3310
HUMANA CAY IYI GECELER 200 GR1+050,5069,9
HUMANA CAY REZENE KIMYONLU 20076,6976,6992
ILAC TASIMA KABI GUNLUK DR.PLUS8,008,0015
ILAC TASIMA KABI GUNLUK RABIR5,755,7510
ILAC TASIMA KABI HAFTALIK DR PLUS8,008,0015
IMMUNACE 30 TB113,00113,00229
INSULIN K.UCU 4 MM 32G FINETECH5+542,97103,12
INSULIN K.UCU 6 MM 31G FINETECH5+542,97103,12
INTIMWASH LIKIT 200 ML(DERMOLIFE)22,5022,5069
INTRAKET SARI 24 G2,882,885
JELLIA PLUS 2IN 1 KAYGANLASTIRICI JEL 85 ML1+022,7529
JELLIA PLUS CILEK KAYGANLASTIRICI JEL 85 ML1+022,7529
JELLIA PLUS UYARICI KAYGANLASTIRICI JEL 85 ML1+022,7529
JELLIA PREZERVATIF KLASIK 12LI19,3019,3025
K-OTHRINE SC 50 HASARE ILACI 50ML29,7029,7059,33
KOLONYA DURU LIMON CICEGI 250 ML12,5012,5020
KOLONYA EYUP SABRI TUNCER KLASIK LIMON 1 LT54,0054,0065
KORSE YUN NO:4 (LARGE) DERMATEKS1+036,0050
KORSE YUN NO:5 (XLARGE) DERMATEKS1+036,0050
KOZA ARDIC KATRANLI SABUN 100 GR15,5115,5124,9
KOZA DEFNE SABUN 100 GR15,5115,5124,9
KOZA GLISERINLI SABUN 100 GR15,5115,5124,9
KOZA KUKURTLU SABUN 100 GR15,5115,5124,9
KOZA ZEYTINYAGLI SABUN 100 GR15,5115,5124,9
KULAK CUBUGU COTTON SOFT 100LU5,205,207,5
KULAK TIKACI ELITE 2 LI SILIKON14,6014,6020
KULAK TIKACI ELITE IPLI SILIKON14,6014,6020
KURMED FIX 2.5X5M ESNEK FLASTER4,504,507
LA ROCHE POSAY EFFACLAR GEL 400 ML225,00225,00269,9
LA ROCHE POSAY FLUID INVISIBLE SPF50+ 50 ML260,00260,00309,9
LA ROCHE POSAY MICRO PEELING PURIFYING 400 ML GEL279,00279,00319,9
LAPIDEN KLASIK KIRMIZI21,6121,6129,9
LAPITAK TOPUK CATLAK KREMI 60 ML57,5057,5075
LISTERINE COOL MINT HAFIF TAT 250 ML19,5319,5325
LISTERINE FRESH BURST 250 ML17,4017,4022
MAKYAJ PAMUGU IPEK DISK 70 LI7,107,1012
MASKE NEOMASK 3 KATLI 50LI22,5022,5030
MEDI-BEZ FLASTER 10 CMX5 M17,4017,4030
MEDIX YARA ORTUSU 10X20CM TEKLI5,005,006
MOONLIFE GLUCOSAMINE CHONDROITIN MSM 60 TAB112,50112,50249,9
MOONLIFE L-ARGININE MULTIVITAMIN OMEGA3 150 ML ISTAH SURUBU65,0065,00149
MOONLIFE MELATONIN PASSIFLORA MELISA 3 MG 50 ML DAMLA121,00121,00165
MUSTELA PISIK ONLEYICI KREM 100 ML75,0075,00104,91
NASORINSE PLUS7+1108,50155,01
NASORINSE PLUS PEDIATRIC7+1108,50155,01
NAZAL BURUN ASPIRATORU YEDEK UC 12LI(OTRIBEBE UYUMLU)22,2022,2035
NAZAL BURUN ASPIRATORU YUMUSAK UCLU21,7521,7534,9
NAZALNEM BURUN DAMLASI1+071,2089,01
NEBULIZATOR ELITE KN-02355,00355,00450
NEBULIZATOR MASKE SET COCUK(NIMO)14,5014,5020
NEBULIZATOR MASKE SET COCUK(YILKAL)10,7510,7515
NEBULIZATOR MASKE SET YETISKIN(NIMO)14,5014,5020
NEBULIZATOR MASKE SET YETISKIN(YILKAL)1+010,7515
NEUTROGENA BESLEYICI BAKIM KREMI 300 ML39,2039,2050
NEUTROGENA SIVILCE KARSITI YUZ TEM. JELI 200 ML40,8040,8059,9
NEUTROGENA YOGUN BAKIM KREMI 200 ML33,5033,5040
NIVEA KREM 30 GR16,5016,5029,95
NIVEA LIP STICK CILEK42,0042,0059,9
NIVEA LIP STICK HYDRO CARE SPF1542,0042,0059,9
NIVEA LIP STICK ORIGINAL 24 SAAT NEM45,5045,5071
NIVEA LIP STICK SEFTALI DUDAK BAKIM KREMI42,0042,0059,9
NIVEA SUN KIDS HASSAS KORUMA 200 ML SPREY 50FK195,00195,00250
NURSE HARVEYS DENTIGEL 15 GR5+142,6764
NURSE HARVEYS GAZ GIDERICI DAMLA 20 ML2+1120,02225,05
NUTRIGEN BALIK YAGI SURUP OKUL SETI HEDIYELI138,00138,00178
NUTRIGEN KARAMURVER 200 ML SURUP OKUL SETI HEDIYELI138,00138,00178
NUTRIGEN OMEGA 200 ML SURUP OKUL SETI HEDIYELI138,00138,00178
NUTRIGEN PED BALIK 200 ML SRP82,5682,56120
NUTRIGEN PED ELDERBERY(KARAMURVER) SRP10+170,44129
NUTRIGEN PROPOLIS 200 ML SURUP OKUL SETI HEDIYELI138,00138,00178
NUTRIGEN SUPRA 200 ML SURUP OKUL SETI HEDIYELI138,00138,00178
NUTRIGEN UZUM SURUP OKUL SETI HEDIYELI152,01152,01178
OCEAN MICROFER DAMLA 30 ML98,9998,99129,5
OCEAN OSTEOFINE 60 TABLET52,0052,0094,5
OKEY 10 LU ULTRA HISSET29,4029,4040
OKEY 10LU PREZERVATIF CIFTE HAZ28,2528,2540
OKEY 10LU PREZERVATIF HISSET29,4029,4040
OKEY 10LU PREZERVATIF KLASIK YENI42,6042,6055
OKEY 10LU PREZERVATIF RITIM36,6036,6045
OKEY 10LU PREZERVATIF ROTAR50,4550,4575
OKEY 10LU PREZERVATIF SICAK TEMAS46,8046,8060
OKEY 10LU PREZERVATIF ZIRVE29,4029,4040
OKEY KAYGANLASTIRICI GINSENG MASAJ JELI 200 ML64,9064,90100
OKEY KAYGANLASTIRICI JEL CILEK 100 ML45,3245,3279,5
OKSIBOR KULAK DAMLASI1+046,4158,01
OMRON M2 BASIC TANSIYON ALETI(KOLDAN)1+0650,00868,29
ORKID ULTRA EXTRA UZUN 7LI16,5016,5020
ORKID ULTRA GECE 6LI16,5016,5020
ORKID ULTRA NORMAL 8LI16,5016,5020
OSTEOCARE 30 TB99,9099,90165
OTRIBEBE ASPIRATOR YUMUSAK UCLU62,5862,5875,1
OTRIBEBE REFILL YEDEK UC 10LU50,1050,1060,12
OVULASYON TESTI 2LI(OVULA)6,506,5010
PAK DEVE TUYU KORSE NO:6(XXXLARGE)15,9915,9920
PAK YUN KORSE NO:518,0018,0025
PAMUK ASLANLI 100 GR6,866,8610
PAMUK ASLANLI 50 GR4,004,005
PARANIT 100 ML BIT SPREY7+1159,98219,4
PARANIT BIT SAMPUANI 100 ML7+1145,53199,58
PEDANOR AYAK BAKIM KREMI 50 ML4,254,2510
PHANTOME 30 TABLET1+034,5068,5
PHARMATON VITALITY 50 PLUS 30 KAPSUL140,00140,00184
PHARMATON VITALITY 30 KAP10+1134,48184,9
POPOLIN PISIK KREMI 100 GR22,8022,8030
POVISOL 100 ML(SIHHAT)10+1011,2527
PREDICTOR EARLY(ERKEN) GEBELIK TESTI45,6045,6081,89
PREDICTOR EXPRESS GEBELIK TESTI39,9039,9071,89
PROZINC MOR SET 300ML YAGLI(3 AL 2 ODE)1+0192,00239,8
PROZINC PLUS SAMPUAN 300ML(3 AL 2 ODE)140,00140,00175,5
PROZINC YESIL SET 300 ML KN(3 AL 2 ODE)1+0192,00239,8
RESTON 5 GR HAMAM BOCEGI JEL25,7525,7535
ROLL BIT TARAGI METAL2+121,7839,21
SARGI BEZI 10X10M(DERMATEKS)1+04,267
SEBAMED BABY SAMPUAN 150 ML32,5032,5069,64
SEBAMED LIP DUDAK KORUYUCU 30 FK52,7552,7575,38
SEBAMED SUN KREM FK-50 + 75 ML4+1172,03258,03
SEKER VIVACHECK EKO CIHAZ60,0060,00125
SEKER VIVACHECK EKO STRIP10+838,9187,55
SENSODYNE EXTRA FRESH 100 ML1+032,0049
SERUM FIZ. BURUN SPREY 20ML(SIHHAT)10+125,3315
SERUM SETI HASPET2,912,917
SIVRISINEK BILEKLIGI BITKISEL8,258,2510
SOLANTE PIGMENTA 150 ML SPF 50375,20375,20469
SUDOCREM BEBEK BAKIM KR 60G10+655,13105,84
SUPRADYN 30 FK CO Q10 İÇEREN TB10+1159,93219,9
SUPRADYN ENERGY FOCUS10+1159,93219,9
SUPRADYN KIDS 60 TAB7+1139,93199,9
TERMOFOR KILIFLI HAITI37,2537,2545
TUBA NASIR YAKISI10+417,8640
URAW SAC SERUMU 50 ML115,00115,00139
URBANCARE SAC KOKU GUCLENDIRICI TONIK 200 ML105,60105,60124,9
UTALK PUDRA10+521,6639
VASELINE ORIGINAL 100 ML48,0048,0059,9
VAZELIN BEYAZ 100 GR(SIHHAT)11,5111,5118
VAZELIN BEYAZ 50 GR(SIHHAT)8,408,4015
VAZELIN DALIN 100 ML34,8534,8556,01
VAZELIN PEMBE 100 GR(SIHHAT)11,5111,5118
VAZELIN PEMBE 50 GR(SIHHAT)8,408,4015
VELLO FLASTER FIX 5MX2.5CM6,506,5010
WEE AKIDE DAMAKLI EMZIK NO:2(112)1+024,9045,75
WEE BARDAK MINI SET PP(778) ALISTIRMA BARDAGI 30 ML34,9034,9054,92
WEE BIBERON CAM 250 ML(876)48,0048,0077,84
WEE BIBERON EMZIGI SILIKONLU NO:2(821)19,8919,8931,96
WEE BIBERON EMZIGI SILIKONLU NO:3(822)19,8919,8931,96
WEE BIBERON GENIS AGIZ KULPLU 150 ML(137)59,9059,90100,74
WEE BIBERON GENIS AGIZ KULPLU 250 ML(138)59,9059,90100,74
WEE BIBERON KLASIK PP 125 ML(851)29,9029,9068,66
WEE BIBERON KLASIK PP 250 ML(852)48,0048,0077,84
WEE BIBERON P.P KULPLU 270 ML(745)39,9039,9077,78
WEE BIBERON PP KULPLU 150 ML(744)39,9039,9077,78
WEE BURUN ASPIRATORU SILIKON(860)34,9034,9055,26
WEE DAMAKLI EMZIK NO:2(819)24,9024,9045,75
WEE DESENLI DAMAKLI EMZIK NO:1(833)29,9029,9045,75
WEE DESENLI DAMAKLI EMZIK NO:2(834)29,9029,9045,75
WEE DESENLI DAMAKLI EMZIK NO:3(835)29,9029,9045,75
WEE DIS HALKASI SILIKONLU(858)20,0020,0032,04
WEE DIS HALKASI SULU RENKLI FUNNY(201)1+035,0054,92
WEE DIS HALKASI SULU(859)(RENKLI)20,0020,0032,04
WEE EMZIK ASKISI (901)22,0022,0036,54
WEE GOGUS KORUYUCU SILIKON 90024,9024,9036,8
WEE GOGUS PEDI KLASIK 40LI(132)29,0029,0040
WEE GOGUS POMPASI TIRLE(902)45,0145,0173,23
WEE MEYVE SUZGECI(207)39,9039,9064,05
WEE SEFFAF DESENLI EMZIK NO:1(836)24,9024,9045,75
WEE SEFFAF DESENLI EMZIK NO:2(837)24,9024,9045,75
WEE SEFFAF DESENLI EMZIK NO:3(838)24,9024,9045,75
YAKI SANLI3+115,0025


Emin Ecza Deposu
ÜRÜN (KDV DAHİL)NET FİYATBİRİM FİYATETİKET FİYATI
ACNEMIX JEL1+086,80154,32
ALERINIT 5 MG 20 TB10+317,4729,07
ALLERSET 10 MG 10 TB1+028,7436,79
ALLERSET 200 ML SRP1+043,3755,52
AMARYL 4 MG 30 TB1+022,7129,07
ANPEKS MR 35 MG 60 TB3+137,8271,72
APRANAX FORT 10 TB1+038,3949,15
APRANAX FORT 20 TB1+050,4571,75
APROL FORT 10 TB10+319,7132,81
ARVELES 25 MG 20 TB10+126,1640,92
ASE-COLD PED SURUP 100 ML10+136,7851,79
ASEKET-TIYO 25 MG / 4 MG 20 TB10+147,99112,61
ATERVIX 75 MG 28 TB10+553,05141,48
ATOR 20 MG 30 TB10+247,78101,93
AVODART 0.5 MG 30 KAP1+058,53104,06
AYRA PLUS 16/12.5 MG 28 TB7+156,89115,58
AZILECT 1 MG 30 TAB1+0282,32485,54
AZITRO 200 MG 15 ML SUSP1+022,7129,07
BEBELAC LF 400 GR1+0106,66153,4
BEKLOMIL 100 MCG NASAL SPREY10+475,60188,16
BENPAIN %0,15 GARGARA10+326,3655,52
BETANORM MR 30 MG 30 TB15+134,5150,73
BETANORM MR 30 MG 60 TB15+140,6655,52
BETANORM MR 60 MG 30 TB15+140,6655,52
BETANORM MR 60 MG 60 TB15+155,0483,5
BICANA 1,5 MG /5 ML SURUP1+034,3543,97
BRILINTA 90 MG 56 TB1+0273,89471,73
BRIMOGUT 5 ML DAMLA4+1112,55250,1
BROKSIN 150 ML SRP10+659,30121,44
BRUFEN 600 MG 20 TB1+034,1843,98
BT.ENEMA 135 ML LAVMAN1+040,8952,34
BT.ENEMA 210 ML LAVMAN1+048,1668,5
CABRAL 400 MG 24 TB4+137,4766,62
CANDEXIL PLUS 16/12.5 MG 28 TB12+160,01115,58
CANTAB PLUS 16 MG/12.5MG 28 TB7+156,89115,58
CANTAB PLUS 32 MG/12.5MG 28 TB10+173,67144,08
CARDURA XL 8 MG 30 TB1+0154,12331,09
CEFAKS 500 MG IM FLK10+23,565,35
CHINKO FORT 30 MG/5ML 100 ML SRP10+635,0699,71
CIPRASID 500 MG 14 TB10+2015,2965,24
CIPRASID 750 MG 14 TB10+2018,5279,03
CIPRO 500 MG 14 TB10+333,3655,52
CITOLES 10 MG 28 TB1+042,4966,33
CLOPRA 75 MG 28 TB7+156,70115,19
COLEDAN-D3 10 ORAL DAMLA1+049,9871,08
CONJITEN STERIL GOZ DAM(ZADITEN)10+333,3655,52
CROXILEX BID 200/28 100ML SUSP1+043,3755,52
CROXILEX BID 200/28 70 ML SUSP1+039,5150,57
D3 TOTAL 150.000IU/10ML DAMLA10+330,2953,63
DELODAY 5 MG 20 TB10+326,9949,91
DELODAY PLUS 60/2,5 MG 20 TB1+00,000
DENTINOX 20 GR JEL7+176,62112,09
DERMIFIN %1 KREM10+161,40120,06
DESOLETT 21 TB1+091,10116,6
DEXOFEN 25 MG 20 TB10+322,1340,92
DIAFORMIN 1000 MG 100 TB1+058,7183,5
DICLOFLAM 50 MG 20 DRJ10+231,9849,12
DICLOMEC 3 ML 4 AMP5+127,2241,8
DICLOMEC SR 75 MG 10 TB20+720,4838,88
DIENILLE 2 MG/ 0.03 MG 21 TB1+0112,45143,93
DIFENAK %1 50 G JEL10+620,7249,92
DIKLORON SR 75 MG 10 TAB10+415,4238,91
DILATREND 12.5 MG 30 TB1+042,6266,53
DILATREND 25 MG 30 TB1+055,1798,08
DILATREND 6.25 MG 30 TB1+025,2735,94
DIPROMED ENJ SUSP AMPUL5+136,1455,52
DOLARIT 400 MG 14 TB10+528,9255,52
DOXAFIN 5 MG 20 TB10+425,0649,91
DROPIA 30 MG 30 TB10+1111,67251,57
DROPIAMET 15MG/1000 MG 30 TB1+033,5958,32
DROPIAMET 15MG/850 MG 30 TB7+154,47125,5
DULESTER 30 MG 28 KAP1+053,4983,5
DUPHALAC 670 MG 300 ML SRP1+077,65138,05
ECOPIRIN 100 MG 30 TB1+013,8217,69
EFAMAT 1 GR/2 ML IM ENJ. AMP10+514,7831,19
ENFLUVIR 12 MG/ML ORAL SUSP1+088,03166,93
ENFLUVIR 75 MG 10 KAP1+085,38151,79
ENOX 4000 ANTI-XA IU/0.4 ML ENJ1+0322,01662,02
ENOX 6000 ANTI-XA IU/0.6 ML ENJ1+0112,37243,79
EPOSTIN % 0,05 30 FLK1+1297,621290,91
ERTES 72 1.5 MG 1 TAB10+8114,65264,15
ETNA COMBO 100 MG /8MG 14 TB1+051,0179,63
ETOL FORT 400 MG 14 TB10+136,0855,52
ETOL SR 600 MG 10 TAB1+044,7466,59
EXODERIL 20 ML SPREY1+051,7973,66
FARDOBEN GARGARA 200 ML1+022,7129,07
FERRUM FORT 100 MG 30 TB1+043,3755,52
FLOBEN 2 MG/2 ML NEBUL10+10108,90379,8
FOLBETAKE 5 MG 50 TAB10+136,8451,87
GASTREN 48 CIGNEME TB1+043,3755,52
GASVIN LIKIT SUSP 200 ML10+134,8149,01
GEMILOKS 320 MG 7 TAB1+0138,59246,38
GLIFIX 15 MG 30 TB15+183,09181,52
GLIFIX 30 MG 30 TB15+1113,32251,57
GLIFIX PLUS 15/1000 MG 30 TB1+063,29112,52
GLIFIX PLUS 15MG/850 MG 30 TB15+156,10139,26
GYNO FERRO SANOL 30 KAP1+056,0679,74
GYNOFERON 30 DEPO DRJ1+043,3755,52
HYZAAR 100/12.5 MG 28 TB1+021,9032,99
IBURAMIN ZERO 200 MG/2 MG TB7+134,1555,51
IROZINC 20 KAPSUL10+147,79106,81
JELGO JEL 50 GR1+043,3755,52
KATARIN 250 MG 30 KAP1+027,4035,07
KONAZOL 100 ML SAMP7+137,0354,18
LARGOPEN 125 MG 80 ML SUSP1+019,4724,92
LARGOPEN 250 MG 80 ML SUSP1+026,9734,52
LAVENIL 30 MG/5 ML 150 ML SRP10+125,1739,37
LEDROPIN 30 MG/5 ML 150 ML SRP10+125,1939,41
LERCIX 10 MG 30 TAB5+122,9139,1
LERCIX 20 MG 30 TAB5+122,9139,1
LIPITOR 20 MG 30 TB (+)10+149,2196,23
MADECASSOL 40 GR POMAD1+058,7183,5
MADESCAR 40 MG POMAD1+058,7183,5
MAGNEZINC 40 TB1+044,0979,49
MAGVITAL 365 MG 30 SASE10+187,08196,16
MAXTHIO 4 MG 6 AMP10+525,8055,52
MILUPA NEOCATE 400 GR INFANT1+0206,69394,08
MINAFEN 150 ML SRP1+013,0216,28
MINOXIL FORTE %5 DERI SPREYI210,00210,00562,05
MIXOVUL 7 OVUL10+239,76103,51
MOMECON %0.1 30 GR KREM1+022,7129,07
MOMECON %0.1 30 GR POMAT1+022,7129,07
MOMECON %0.1 30 ML LOSYON1+022,7129,07
MOMESALIC 45 GR POMAT1+047,7274,5
MUSKAZON 300 MG 20 TB7+131,5346,12
NASOVINE 10 ML NAZAL SPREY1+036,9153,09
NEVAKSON 1 GR IM FLK6+137,1855,52
NEXSTEP 40 MG 28 TB10+152,20111,36
NOTUSS FORT 100 ML SRP1+058,4883,17
OPAGIS 30 MG 28 KAP10+626,7566,81
ORALAC 670 MG 300 ML ŞURUP7+169,96142,14
OSEFLU 75 MG 10 KAP10+271,15151,79
OVITRELLE 250 MCG 1 HAZ.SRN1+0209,61366,38
PANKREOFLAT 60 DRJ1+058,7183,5
PANOCER 40 MG 28 TB10+424,3848,54
PATRIL 20 MG 28 TB10+535,6683,5
PLANOR 75 MG 28 TB3+147,69113,05
POLIVIT 100 ML SRP1+028,6736,7
PREDNOL-L 20 MG 1 ENJ1+020,3326,02
PREPAGEL 40 GR JEL1+041,9053,64
PROCTO-GLYVENOL 30 GR KREM1+052,7375
PROCTO-GYLVENOL 400 MG 10 SUPP1+045,4864,68
PROTINUM 40 MG 28 TB10+424,3848,54
PULCET 40 MG 28 TB (+)7+129,8648,54
RANEKS 20 MG 28 TB10+535,6683,5
RENNIE DUO 100 ML SUSP1+035,2145,07
SANTAFER FORT 30 TB1+043,3755,52
SEBIROX %1.5 SAMPUAN1+065,59116,6
SETAPAR PLUS 250 MG /5 ML SUSP20+741,4483,26
SIPRAKTIN 240 ML SRP1+052,4074,53
SOLERAT 30 GR JEL10+60,000
SPIRACT 18 MG 30 KAP1+0143,57255,23
SULCID 250 MG IM FLK1+017,4622,36
SULCID 500 MG IM FLK1+025,8633,1
SULIDIN PLUS LIKIT JEL 50 G4+142,7483,39
TANTUM VERDE DUO GARGARA 120 ML10+415,4129,07
TEGRETOL 100 ML SRP1+019,1924,57
TIOPATI 600 MG HR 30 TAB5+175,12160,26
TIYOKAS MONO 12,5 MG/1G 60 GR JEL10+135,4955,52
TRAVAZOL 15 GR KREM10+339,7273,45
TRIBEKSOL 30 FILM TB10+142,6466,72
VEGABON PLUS D 2800 IU 4 TB1+051,2780,03
VIDAPTIN 50 MG 56 TAB7+1156,25315,51
VIDAPTIN MET 50 MG/1000 MG 60 TB1+0117,07208,12
X-M DIET 250 ML SOL1+058,7183,5
ZINCFORT 25 MG/5 ML 100 ML SRP1+058,7183,5
ZINCO 30 MG FORT 100 ML SRP10+542,92116,89
ZYNALL 30 MG/5 ML ŞURUP10+539,0683,33